BLOG

İç Mekan LED Ekranı Neden Dış Ortamda Değiştiremiyorsunuz?

Bazı müşteriler iç mekan LED ekranlarını satın aldı. Bir süre kullandıktan sonra, şirketin açık havada kullanılması gereken aktiviteleri vardır. Maliyetten tasarruf etmek için, iç mekan led göstergesini dış mekan LED göstergesine dönüştürmek uygun mudur?

Böyle bir fikri olan müşteriler LED ekran üreticilerini anlamıyorsa size kesin bir cevap verebilir. İç mekan LED ekranını dış mekan kullanımıyla değiştirmek gerçekçi değildir. şöyle nedenleri vardır. Lütfen detaylarınız için bizi dinleyin.

 

1. Parlaklık sınırı.

İç mekan LED ekran parlaklığı gereksinimleri yüksek değil, dinamik tarama devresi kullanılarak, dış mekan LED ekran parlaklığı daha yüksek, statik bir tarama devresi, iki tür donanım arasında fark var.

 

2. Su geçirmez kısıtlamalar.

İç mekan LED ekran yapısı su geçirmez veya basit su geçirmezlik gerektirmezken, dış mekan LED ekranın su yalıtımı için yüksek gereksinimleri vardır. Kablo ve kutu üretim sırasında su geçirmezdir, bu nedenle kabin yapısındaki gereksinimler farklılık gösterir.

 

3. Mesafe sınırlarını görün.

İç mekan LED ekranı, yakın görüş mesafesi gerektirir. Modeller genellikle P3, P4, P5 ve P6'dır, bu nedenle alan genellikle 15 metrekare içerisinde küçüktür, dış mekan LED ekranı uzun bir görüş mesafesi gerektirir. Modeller genellikle P8, P10, P16'dır, bu nedenle kendi alanının daha büyük, genellikle 30 kareden fazla olduğuna karar verilir.

 

Özet: iç mekan LED ekran ve dış mekan LED ekran parlaklık, su geçirmez tedavi ve model seçiminde farklı, üretimin başında farklı malzemeler, aksesuarlar, dolaplar ve diğer donanım seçiminde sonuçlanır, bu yüzden değiştirmek kolay değil, bu kayıp kazançtan daha ağır basar. Bu nedenle, üreticiler bunu değiştirmeyi tavsiye etmeyeceklerdir.

 

http://www.ledgaranti.com.tr