BLOG

Elmas Visin Led Video Duvar

Dünyanın ilk büyük ölçekli Diamond Vision LED videowall ekranını 1980 de Los Angeles'ta izleyicilerin karşısına çıkaran ve 2010 yılında dünyanın en uzun videowall ekranı ile Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Mitsubishi Electric, şimdi de Hong Kong'un en büyük ve en yüksek çözünürlüklü Full HD LED ekranını kurmak için hazırlanıyor.

Hong Kong un en büyük alışveriş merkezi SOGO Hong Kong un dış cephesine büyük bir Diamond Vision ekranı kurmak için SOGO Hong Kong Co. Ltd.den sipariş aldığını açıklayan  Mitsubishi Electric, kurulumuna Şubat ortasında başlayacağı ekranı, 1 Ekim Çin Ulusal Günü'nde devreye almayı planlıyor. 19 metreye yaklaşık 72 metrelik ölçüleriyle beş tenis kortundan daha büyük olacak ekran,  altı dikey görüntüyü Full HD olarak (G 1.080 piksel x Y 1.920 piksel) gösterebilecek olmasıyla dikkat çekiyor.

YATAYDA VE DİKEYDE GENİŞ AÇILI İZLENEBİLİRLİK

Alışveriş merkezinin statik mega-billboard unun yenilenmesi projesinde, Mitsubishi Electric in Diamond Vision ekranı hem yüksek kontrast hem de yatayda ve dikeyde sunduğu geniş açılı izlenebilirliği nedeniyle tercih edildi. Şirketin şu anda kullandığı konvansiyonel ekranlardan yüzde 50 daha fazla kontrasta sahip olan bu ekran, yandan ve güneş ışığı altında yakından kolaylıkla izlenebilecek. Standart 45 derecelik ekranlarla kıyaslandığında dikeyde 80 derecelik bir görüş açısıyla izleme imkânı sunacak olan Diamond Vision ekranda, Mitsubishi Electric in kapatıldığında parlaklığı azaltan ve açıldığında kontrastı arttıran tescilli siyah paketli özel LED çipleri kullanılacak. Ayrıca kısa gölgelikleri sayesinde, güneş ışığı ekrana vurduğunda kontrast bozulması minimum düzeye indirgenecek. Şaşkınlığınızın farkındayım otomobil markası olarak bildiğimiz bu marka dünyada en büyük ekranlarını yapmakta.

 

 

CAUSEWAY BAY E DEĞER KATACAK LED EKRAN

 

Hong Kong un en hareketli merkezlerinden Causeway Bay de konumlanan SOGO Hong Kong, 1985 yılından bu yana kentin önemli bir perakende noktası olarak biliniyor.  Lifestyle International Holdings Limited in sahip olduğu SOGO Hong Kong un Mağaza Müdürü Shinji Sawada, konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu Bu LED ekran, yalnızca bizim alışveriş merkezimizin konumunu güçlendirmekle kalmayıp, aynı zamanda Causeway Bay'in Hong Kong'un önemli bir alışveriş ve eğlence adresi olarak güç kazanmasını sağlayacak. Mitsubishi Electric adı, benzersiz işçilik ve profesyonelliğin yanı sıra öncü teknolojiyle adeta özdeşleşmiş durumda. Mitsubishi Electric in Diamond Vision ekranları, dünyanın en iyi ekranlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu ekranın dünyanın en hareketli kesişme noktalarından birine bakacağını düşündüğümüzde, ürün kalitesinin bulunduğumuz lokasyonun önemine mükemmel şekilde yanıt vereceğinden eminiz. Bu sadece dünya dan bir örnek , marklarını güçlendiren şirketlerin vizyonları reklamlarını doğrudan insanlara yansıtmaktan geçiyor.

Mitsubishi Electric, bugüne kadar aralarında Tokyo Dome, New York'un Times Meydanı'ndaki 1535 Broadway ve Houston'da bulunan NRG Stadyumu'nun da bulunduğu dünya çapında 950'den fazla lokasyona Diamond Vision ekranları kurdu.  Teknolojının gelişmesini adil rekabetin gelişmesi kalitenin ön planda tutulması bu pazarın önceliği. Türkiye için aynı başarıyı hatta fazlasını yakalayan tüm şirketleri bu alanda bilgilendirmek ve sunum yapmaktan onur duyacağız.
   

Bizimle irtibata geçin ; [email protected]

Sales Manager ;           [email protected]