BLOG

Kapı Yanı Ekranı Nedir?

Kapı yanı ekranları, oteller, kurumsal işyerleri, hastaneler ve toplantı odaları gibi diğer odaların daha hızlı, etkili ve hatasız bir şekilde yönetilmesine olanak sağlayan ekran tipleridir. Bir başka ifadeyle bu ekranlar, ilgili odaya dair müsaitlik durumu, toplantı bilgileri veya etkinliklerin saatini gösteren dijital ekrandır. Bu blog yazısında, kapı yanı ekranlarının ne olduğunu, özelliklerini, kullanım alanlarını ve avantajlarını ele alacağız.

Kapı Yanı Ekranlarının Faydaları Nelerdir?

Kapı yanı ekranlarının faydalarını yakından incelediğimizde sağladığı avantajları kısaca listeleyelim.

  • Kurumsal iş yerlerinde çalışanların iş yönetiminde daha hızlı olmalarını sağlar.
  • Paylaşılmak istenilen bilginin daha kolay bir şekilde paylaşılmasına yardımcı olur. Bu sayede ilgili işyeri ve kurum içi çalışanları arasında etkili iletişim konusunda fayda sağlamaktadır. 
  • İç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilir. 
  • Kapı önü ekranları her türlü hava koşuluna ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. 
  • Gece veya gündüz görüşünün net olması için birden çok modu vardır.

 

Kapı Yanı Ekranlarının Montaj Tipleri 

 

Günümüzde özellikle başta kurumsal işyerleri olmak üzere ortak kullanım alanına sahip odalar için kullanılan kapı yanı ekranları, ankastre veya sıva üstü olarak iki farklı yapıda entegre edilebilir. Her iki yapı için de duvar ve zemin en az zararla çalışılır. 

 

Kapı Yanı Ekran Özellikleri Nelerdir?

 

Kapı yanı ekranları, dijital çağın getirdiği kolaylıkları sunarak, bilgilendirme ve yönetim konusunda büyük bir destek sunar. Bu ekranlar, istenilen tüm bilgileri yansıtabilme özelliğine sahiptir. Örneğin iş saatleri içinde çalışanların giriş-çıkışlarını kontrol etmek için kullanılabilir. Fiyat- performans açısından oldukça uygun olan bu ekranların kurulumu ve montajı da kolayca tamamlanabilir. 

 

Kapı Yanı Ekranları Nerelerde Kullanılır?

  • Toplantı salonunun ortak olduğu  işyerlerinde toplantı bildirimlerini düzenli bir akışta sunmak için yaygın olarak kullanılırlar.
  • Kurumsal işyerlerinin yanında yüksek güvenlikli villa veya site alanlarında da güvenliği sağlamak için kapı yanı ekranları tercih edilmektedir.
  • Kapı önü bilgi ekranları, şık ve anlaşılır görünümleri sayesinde farklı alanlarda entegre edilebilirler. Bankalar, özel şirketler, fuar alanları, hastaneler, denizcilik, kültür merkezleri, mağazalar, okullar, üniversiteler ve fabrikalar gibi birçok farklı sektörde ve alanda karşımıza çıkabilirler. 

 

Gelişen dijital teknolojilerle birlikte, bu ekranlar işletmelere birçok avantaj sunmaktadır ve farklı sektörlerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Led Garanti hizmetleri arasında yer alan kapı yanı ekranları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.